Drammen Og Omegn Rideklubb

Drammen Og Omegn Rideklubb

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 27 May
kl 09:00 - 09:15
E-stevne sprang
Linnesvollen
Fri 28 May
kl 09:00 - 09:15
E-stevne sprang
Linnesvollen
Sat 29 May
kl 09:00 - 09:15
E-stevne sprang
Linnesvollen
Sun 30 May
kl 09:00 - 09:15
E-stevne sprang
Linnesvollen
Fri 11 Jun
kl 09:00 - 09:15
2.kval. Norgesserien
Linnesvollen
Sat 12 Jun
kl 09:00 - 09:15
2.kval. Norgesserien
Linnesvollen
Sun 13 Jun
kl 09:00 - 09:15
2.kval. Norgesserien
Linnesvollen
Thu 17 Jun
kl 09:00 - 09:15
Spring Tour uke 3
Linnesvollen CSI2*, CSIYH1*, CSIOY NC-Y, CSIOJ NC-Y, CSIOCh…
Fri 18 Jun
kl 09:00 - 09:15
Spring Tour uke 3
Linnesvollen CSI2*, CSIYH1*, CSIOY NC-Y, CSIOJ NC-Y, CSIOCh…
Sat 19 Jun
kl 09:00 - 09:15
Spring Tour uke 3
Linnesvollen CSI2*, CSIYH1*, CSIOY NC-Y, CSIOJ NC-Y, CSIOCh…
Sun 20 Jun
kl 09:00 - 09:15
Spring Tour uke 3
Linnesvollen CSI2*, CSIYH1*, CSIOY NC-Y, CSIOJ NC-Y, CSIOCh…
Thu 24 Jun
kl 09:00 - 09:15
NGP
Linnesvollen CSIO3*, CSI1*, CSIYH
Fri 25 Jun
kl 09:00 - 09:15
NGP
Linnesvollen CSIO3*, CSI1*, CSIYH
Sat 26 Jun
kl 09:00 - 09:15
NGP
Linnesvollen CSIO3*, CSI1*, CSIYH
Sun 27 Jun
kl 09:00 - 09:15
NGP
Linnesvollen CSIO3*, CSI1*, CSIYH
Thu 1 Jul
kl 09:00 - 09:15
LHS sprang
Linnesvollen Distriktsstevne
Thu 1 Jul
kl 09:30 - 09:45
LHS dressur
Linnesvollen Distriktsstevne
Fri 2 Jul
kl 09:00 - 09:15
LHS sprang
Linnesvollen Distriktsstevne
Fri 2 Jul
kl 09:30 - 09:45
LHS dressur
Linnesvollen Distriktsstevne
Sat 3 Jul
kl 09:00 - 09:15
LHS sprang
Linnesvollen Distriktsstevne
Sat 3 Jul
kl 09:30 - 09:45
LHS dressur
Linnesvollen Distriktsstevne
Sun 4 Jul
kl 09:00 - 09:15
LHS sprang
Linnesvollen Distriktsstevne
Sun 4 Jul
kl 09:30 - 09:45
LHS dressur
Linnesvollen Landsstevne
Thu 29 Jul
kl 09:00 - 09:15
Landsmesterskap NM ponni kat 1
Linnesvollen L/E-stevne
Fri 30 Jul
kl 09:00 - 09:15
Landsmesterskap/NM ponni kat 1
Linnesvollen L/E-stevne
Sat 31 Jul
kl 09:00 - 00:00
Landsmesterskap/NM ponni kat 1
Linnesvollen L/E-stevne
Sun 1 Aug
kl 09:00 - 09:15
Landsmesterskap/NM ponni kat 1
Linnesvollen L/E-stevne
Thu 5 Aug
kl 09:00 - 09:15
NM lag/finale Norgesserien/ponnicuper
Linnesvollen L/E stevne
Fri 6 Aug
kl 09:00 - 09:15
NM lag/finale Norgesserien/ponnicuper
Linnesvollen L/E stevne
Sat 7 Aug
kl 09:00 - 09:15
NM lag/finale Norgesserien/ponnicuper
Linnesvollen L/E stevne
Sun 8 Aug
kl 09:00 - 09:15
NM lag/finale Norgesserien/ponnicuper
Linnesvollen L/E stevne
Thu 12 Aug
kl 09:00 - 09:15
NM individuelt sprang
Linnesvollen L/E stevne
Fri 13 Aug
kl 09:00 - 09:15
NM individuelt sprang
Linnesvollen L/E stevne
Sat 14 Aug
kl 09:00 - 09:15
NM individuelt sprang
Linnesvollen L/E stevne
Sun 15 Aug
kl 09:00 - 09:15
NM individuelt sprang
Linnesvollen L/E stevne
Fri 20 Aug
kl 09:00 - 09:15
Drammen Derby
Linnesvollen Distriktsstevne
Sat 21 Aug
kl 09:00 - 09:15
Drammen Derby
Linnesvollen Distriktsstevne
Sun 22 Aug
kl 09:00 - 09:15
Drammen Derby
Linnesvollen Distriktsstevne
Sat 6 Nov
kl 09:00 - 09:15
BRYK vintercup sprang
Linnesvollen Distriktsstevne
Sun 7 Nov
kl 09:00 - 09:15
BRYK vintercup sprang
Linnesvollen Distriktsstevne
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Levert av IdrettenOnline