LHS DRESSUR bemanningsliste

Postet av Drammen Og Omegn Rideklubb den 28. Jun 2021

D-stevne 1-3 juli
Overdommer: Anne-Gunn Aleksandersen
Steward: Ole Johan Andersen Møller
Stevneleder: Rill Rytter Fjøren
Sekretariat: Astrid Pedersen
Slodding: Anders Hafskjold
Sanitet: Sharon Lauritzen
Stevnesmed: Knut Helge Dalen

TORSDAG 1.juli

Klasse
DommerSkriverResult.serviceSpeakerProtokollhent.
1
LC: 3
Comeback Cup uttaksklasseHalvor HornkjølNina M. BjerkåsRillCharlotteHanne og
Josefine
2
KLASSEN UTGÅR


FREDAG 2.juli

Klasse

Dommer
Skriver
Result.seviceSpeakerProtokollhent.
3
LB:4
Comeback Cup A-finaleAnne-Gunn AleksandersenNina Bj.Rill og IngunnMalinNina Berg
4
LC:3
Bonnys PonnipartyHalvor HornkjølSusanneRill og Ingunn
MalinOliver
5
LC:3
Pavlos TrophyHalvor HornkjølMerete Kr.Rill og Ingunn
MalinJulie Kristiansen
7
LA:2
PonniHalvor HornkjølMalinRill og Ingunn
CharlotteLinnèa Paulsen
8
LA:3
HestAnne-Gunn AleksandersenMalinRill og Ingunn
CharlotteLinnèa Paulsen

LØRDAG 3. juli

Klasse
DommerSkriverResult.serviceSpeakerProtokollhent.
9
LB:5 
PonniHalvor HornkjølLiseRill og Nina Bj.Julie Kr.Malin
10
LB:5
HestHalvor HornkjølLiseRill og Nina Bj.Julie Kr.
11
MB:2
Hedevig Hauglins MinneklasseAnne-Gunn Aleksandersen
Kristoffer Nyquist
Susanne

og ______
RillLise / Merethe K.Oliver
12
LA:3
HestAnne-Gunn AleksandersenKadyRillMerethe K.Malin

L-stevne 4. juli
Overdommer: Anne-Gunn Aleksandersen
Steward: Ole Johan Andersen Møller
Stevneleder: Rill Rytter Fjøren
Sekretariat: Astrid Pedersen
Slodding: Anders Hafskjold
Sanitet: Sharon Lauritzen
Stevnesmed: Knut Helge Dalen

KlasseDommerSkriverResult.serviceSpeakerProtokollhent.
13
MC:1
Tone MarkussenMariBenedicte og RillAilliNina Berg og Marit

Camilla SamuelsenKaja


14
MB:3
Camilla SamuelsenKadyBenedicte og Nina S.
MeretheNina Berg og Marit

Tone MarkussenMari / Hilde


15
MA:1
Anne-Gunn AleksandersenKadyBenedicte og Nina SKajaHanne og Josefine

Øivind ØdemotlandHilde



0 Kommentar

Kommentarer

Kommentarfelt er stengt

Levert av IdrettenOnline