Drammen Og Omegn Rideklubb

Drammen Og Omegn Rideklubb

Stevnenytt 20/2021

Postet av Drammen Og Omegn Rideklubb den 28. Aug 2021

I skrivende stund, er en ny stevnehelg begynt, og våre ryttere er igjen ute på konkurransebanene.
Vi ønsker dem alle lykke til. Men helgen som ligger bak oss, bød på mange gode resultater for DORs ryttere, både hjemme på Linnesvollen og på andre baner rundt om i landet, både på sprang-, dressur- og feltrittstevner.

Det er, som seg hør og bør, de seirende vi starter med i ukens oppdatering fra stevnefronten.
På Linnesvollen under Drammen Grand Prix (CSIO3*) vant Johan-Sebastian Gulliksen/Emmylou 1,45m.
Victoria Gulliksen red først Ibiza til seier i 1,35m og deretter tok hun 1.plassen i 1,45m med Belle Favinia.
Nora Krogsæter og Hummer D trakk det lengste strået i lørdagens 1,20m.
Sammenlagtvinner i Linnesvollen Pony Trophy ble Maria Hermine Berentsen på ponnien Kilminchy Chantelle.
I Trondheim ble det hele tre seire til Celine Eknes Hegna/Portobello Road: 1,10m, 1,15m og 1,20m.
 

Øvrige resultater fra helgen:
Linnesvollen
Cathrine Aas/Quinine 4. og 11. pr. i 1,20m-klasser
Hedda Hagen Berentsen/Avanti Undercover W 5. og 6.pr i 1,20m-klasser
Sofie Rieber-Mohn Borgen/Karius 5. 7. og 8.pr. i 1,10m-klasser
Ingrid Gjelsten 6. pr. i 1,45m med Jackson vd Bisschop og med Jovinal 3.pr. i 1,35m og 4.pr. i 1,45m
Kristin Granlund/Clara Alfarvad Z 11.pr. 1,30m
Geir Gulliksen/Edesa S Banjan 12.pr. 1,45m og 2.pr. i 1,40m
Johan-Sebastian Gulliksen
Mylord Myles 7.pr. 1,35m og 11.pr. 1,40m
Billy Cool 9.pr. i Teleplan Derby 1,45m
Victoria Gulliksen
Ibiza 2.pr. 1,40m
Ballenteskin Watch This 4.pr. i Teleplan Derby 1,45m
Madeleine Lien/Eh Quick Nina 10.pr. 1,35m og 5.pr. 1,40m
Hannah Marie Rogne
Centaurus 4.pr. 1,10m
Late Night S 5.pr. 1,20m
Marit Haarr Skollerud/Niara 7. og 11.pr i 1,40m-klasser
Ane Straumsheim/Townhead Ballulah 4.pr 1,40m
Twiggy Josefine Aas Sander/SR Auburn Dun Boy 2.pr. sammenlagt i Linnesvollen Pony Trophy
Louise Klouman Tegn/Happy 3.pr. FERD rideskolecup dressur
Trondheim
Celine Eknes Hegna/H Day van Bareelhof Z 2.pr. 1,40m Sprangsportens Venner Cup
Bærum
Philippa Porskrog Heiestad/Elegantia 2.pr. LB feil/stil og 3.pr i LB
Linnèa Paulsen/Kuil’s Maybe Magic 3. og 5.pr. i 80cm feil/stil klasser samt 6.pr i LB
Michelle Kaaresen Perryman/Kiki Ask 4.pr. 1,10m
Eline Werner Stenberg/Lakeview Will He Be 3.pr. i 80cm feil/stil
Borge
Kady Besseberg/Engas Mimosa 3.pr. FEIs program for 4-åringer (LC)
Moss
Josefine Randem/Casanova 4.pr. 1,20m
Drammen Ryttersportsklubb
Victoria Gulliksen/Ballenteskin Watch This 3.pr. 1,40m derby showklasse
Johan-Sebastian Gulliksen/Billy Cool 4.pr. 1,40m derby showklasse
Ullensaker
Charlotte Lundemo Stenbro/Charmour 4.pr. i H80 (feltrittsstevne)

Vi gratulerer dere alle med super innsats på deres respektive stevner, og ønsker alle DORs ryttere lykke til videre i årets sesong.

Resultatlink: Linnesvollen  Trondheim  Bærum  Borge  Moss  Ullensaker

Se også hestesport.no:
19.august
21.august 1
21.august 2
22.august 1
22.august 2
23.august 1
23.august 2


0 Kommentar

Kommentarer

Kommentarfelt er stengt

Levert av IdrettenOnline