Årets NM sprang

Postet av Drammen Og Omegn Rideklubb den 5. Aug 2020

Årets NM sprang, arrangeres på Linnesvollen i disse dager. Tirsdag før start i stevnets første warm-up klasser, har vi tatt en liten «titt i kulissene» på stevnearenaen.

   Baard og deler av hans crew i innsjekk/akreditering ved innkjørsel til Linnesvollen. 

Før warm-up klassene tirsdag. Solen skinner og vi er stolte av vårt flotte anlegg.

Et av hindrene som inngikk i den første warm-up klassen.
Banen pyntet med flotte trær og blomster fra Plantebørsen
På plass i god tid: banebygger Anders, overdommer Roy og dommer Mette

Flere bilder her

Hele 48 klubber er påmeldt til NM-klasse, speed championship og unghestklassene på elitestevnet.
Grunnet korona-reglene, vi alle må følge, er ikke stevnet åpent for publikum.
Stevnet kan imidlertid følges i sin helhet via ClipMyHorse som har live-sendinger fra hele stevnet og kan sees her

Drammen og Omegn Rideklubb har følgende ryttere til start på stevnet:
NM ponni kategori 1
Julie Askim Petersen/Sparkling Mr Boombastic
NM junior
Celine Eknes Hegna/H Day van Bareelhof Z
Madeleine Lien/Castlefield Jess
Sofie Rieber-Mohn Borgen/Briljantbridge B
NM unge ryttere
Jenny Krogsæter/Asaka Z
Ingrid Gjelsten/Jackson VD Bisschop
Sanne Sørlie/Louis
NM senior
Julie Bergem/Hermes
Johan Sebastian Gulliksen/Emmylou
Geir Gulliksen/VDL Groep Quatro
Victoria Gulliksen/Best Boy 2

Speed Championship 1,25m
Victoria Gulliksen/HG’s Bliss
Ylva Aske Jacobsen/Querini
Emilie Røsting Øverby/Casper S
Hedda Hagen Berentsen med Lord Van De Groenendijk, JJ Casiska og Avanti Undercover W
Madeleine Lien/Eh Quick Nina
Karoline Lien/IL Magnifico VM
Veronica Mysterud/Fightings Girl
Celine Eknes Hegna/Portobello Road L
Martine Eknes Hegna/Zoraya
Cathrine Aas/Quinine

Speed Championship 1,35m
Johan Sebastian Gulliksen; Divident SB og Immanuel R
Martine Ottesen/Hypoliet Van De Koelaar
Tony Andrè Hansen/Colorado
Sanne Sørlie/Dairago N
Ingrid Gjelsen/Jovinal

Unghest 5-års
Mina Kare Andresen/Orage vd Donkhoeve

Unghest 6-års
Victoria Gulliksen; Turin Z og Chanell Z
Julie Askim Petersen/Gerlina S
Jenny Krogsæter/Wilano F. Damgaard DWB


LYKKE TIL!

Start- og resultatlister finner du på Equipe 
Her kan dere som er interessert også se baneskisser til samtlige klasser.
Eurosport Norge sender fra årets NM-finale 12.august kl.19:00 – 21:00





0 Kommentar

Kommentarer

Kommentarfelt er stengt

Levert avIdrettenOnline