Drammen Og Omegn Rideklubb

Drammen Og Omegn Rideklubb

Helgens stevner m.m.

Postet av Drammen Og Omegn Rideklubb den 26. Feb 2017

Fra Stallprat 1985 2.jpg

Nok en innholdsrik stevne helg er over, for noen har stevnet startet midt i uken som var, men resultatene har vært jevne og gode for våre utøvere både i inn- og utland.
Vi gratulerer alle og ønsker dem lykke til videre i sesongen.

AEG er over for denne gang og vi kan si oss vel fornøyde med resultatene til klubbens utøvere.

Martine Eknes Hegna / Zoraya 7:
1.premie AEG Grand Prix junior 1,30m, 1.premie Grand Prix junior 1,35m

Madelene Lien / Orlando XI: 2.premie Grand Prix ponni kat II 1,05m

Julie Iselin Lundquist / Graversgaard Banda Api:
11.premie Gold Tour 1,25m

Camilla Haukjem / Icb Dutch Gold:
12.premie Gold Tour 1,25m, 4.premie Gold Tour 1,25m

Johannes Katteland Kihle / Korida II:
3.premie Silver Tour 1,15m , 5.premie Silver Tour 1,20m , 10.premie Silver Tour 1,20m

Martine Mariero Moe / Saga de Moyon:
4.premie Bronze Tour 1,10m
6.premie Bronze Tour 1,15m , 10. premieBronze tour 1,15m
Odd One Out:
1.premie Grand Prix ponni kat II (1,10m)
1.premie Grand Prix ponni kat II (1,10m)

Ingrid Gjelsten / Violetta D:
17.premie Small Tour 1,30m, 12.premie Small Tour B-finale 1,30m

Eyvind S. Nistad / Gipsy Girl de Tiji:
2.premie Gold Tour 1,20m, 8.premie Gold Tour 1,25m, 12.premie Gold Tour 1,25m

Cathrin Muri / Gini van het Broekdal:
3.premie Gold Tour 1,20m , 10.premie Gold Tour 1,25m

Eva Ulrika Cappelen / Ramira 358:
8.premie Small Tour finale

Karoline Lien/ Castlefield Jess: 4.premie Small Tour finale 1,35m

Johan Sebastian Gulliksen
Luron SZ: 1.premie GP qual. 1,40m
Quidam’s Cherie: 3.premie Grand Prix 1,45m

Victoria Gulliksen / Ballenteskin Watch That:
3.premie GP Qual 1,40m

Merete Thoresen Røed / Bull’s Carpe Diem:
4.premie Small Tour B-finale 1,30m

Vilde Wiik Terum / General van de Nachtegaele:
3.premie GP qual 1,40m


Gøteborg Horse Show går også mot slutten i skrivende øyeblikk. Resultater herfra - se online.equipe.com
Geir Gulliksen / Edesa S Banjan:
8.premie 1,50m (torsdag), 10.premie 1,50m (fredag)
Caruso: 10.premie akkumulator (lørdag)
Arakorn: 7.premie 1,45m (fredag)

Vi kan også meddele hyggelig nytt for Geir:
Gulliksen med i topplag i Global Champions League se mer på hestesport.no


Sunshine Tour (Spania) er overhodet ikke over, og resultater t.o.m. lørdag har vi sikret oss.

Camilla Storemark / Cerona: 10.premie Medium B Tour (fredag) 14.premie Medium B Tour (lørdag)
Campino 457: 17.premie Small Tour C (fredag)

Elisabeth Kari Karlsen / Liberace 9.premie Small Tour C (lørdag)

Resultater forøvrig vil bli publisert her etter hvert, også for kommende "Sunshine Tour" stevner i Spania.







Kommentarer

0 Kommentar

Kommentarfelt er stengt

Levert av IdrettenOnline