Drammen Og Omegn Rideklubb

Drammen Og Omegn Rideklubb

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Wed 24 Mar
kl 18:00 - 20:00
Årsmøte DOR
  Informasjon om endelig tidspunkt kommer
Thu 13 May
kl 09:00 - 09:15
Spring Tour uke 1
  Linnesvollen CSI2*, CSIYH1*, CSIJ-A, CSICh-A, CSIP
Fri 14 May
kl 09:00 - 09:15
Spring Tour uke 1
  Linnesvollen CSI2*, CSIYH1*, CSIJ-A, CSICh-A, CSIP
Sat 15 May
kl 09:00 - 09:15
Spring Tour uke 1
  Linnesvollen CSI2*, CSIYH1*, CSIJ-A, CSICh-A, CSIP
Sun 16 May
kl 09:00 - 09:15
Spring Tour uke 1
  Linnesvollen CSI2*, CSIYH1*, CSIJ-A, CSICh-A, CSIP
Fri 21 May
kl 09:00 - 09:15
Spring Tour uke 2
  Linnesvollen CSI2*, CSIYH1*, CSIJ-A, CSICh-A, CSIP
Sat 22 May
kl 09:00 - 09:15
Spring Tour uke 2
  Linnesvollen CSI2*, CSIYH1*, CSIJ-A, CSICh-A, CSIP
Sun 23 May
kl 09:00 - 09:15
Spring Tour uke 2
  Linnesvollen CSI2*, CSIYH1*, CSIJ-A, CSICh-A, CSIP
Mon 24 May
kl 09:00 - 09:15
Spring Tour uke 2
  Linnesvollen CSI2*, CSIYH1*, CSIJ-A, CSICh-A, CSIP
Thu 27 May
kl 09:00 - 09:15
Spring Tour uke 3 / NGP
  Linnesvollen CSIO3*-NC EEF RQ, CSI1*, CSIYH1*
Fri 28 May
kl 09:00 - 09:15
Spring Tour uke 3 / NGP
  Linnesvollen CSIO3*-NC EEF RQ, CSI1*, CSIYH1*
Sat 29 May
kl 09:00 - 09:15
Spring Tour uke 3 / NGP
  Linnesvollen CSIO3*-NC EEF RQ, CSI1*, CSIYH1*
Sun 30 May
kl 09:00 - 09:15
Spring Tour uke 3 / NGP
  Linnesvollen CSIO3*-NC EEF RQ, CSI1*, CSIYH1*
Fri 4 Jun
kl 09:00 - 11:00
2.kval. Norgesserien
  Linnesvollen
Sat 5 Jun
kl 09:00 - 11:00
2.kval. Norgesserien
  Linnesvollen
Sun 6 Jun
kl 09:00 - 11:00
2.kval. Norgesserien
  Linnesvollen
Thu 17 Jun
kl 09:00 - 09:15
Spring Tour uke 4
  Linnesvollen CSI2*, CSIYH1*, CSIOY NC-Y, CSIOJ NC-Y, CSIOCh…
Fri 18 Jun
kl 09:00 - 09:15
Spring Tour uke 4
  Linnesvollen CSI2*, CSIYH1*, CSIOY NC-Y, CSIOJ NC-Y, CSIOCh…
Sat 19 Jun
kl 09:00 - 09:15
Spring Tour uke 4
  Linnesvollen CSI2*, CSIYH1*, CSIOY NC-Y, CSIOJ NC-Y, CSIOCh…
Sun 20 Jun
kl 09:00 - 09:15
Spring Tour uke 4
  Linnesvollen CSI2*, CSIYH1*, CSIOY NC-Y, CSIOJ NC-Y, CSIOCh…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sun 6 Sep 2020
kl 09:00 - 16:00
Buskerudmesterskap dressur
$item.username  
Arrangør: Sigdal og Rosthaug Hestesportslag   Les mer  
Levert av IdrettenOnline