Drammen Og Omegn Rideklubb

Drammen Og Omegn Rideklubb

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sat 14 Nov
kl 09:00 - 17:00
BRyK vintercup sprang
  Linnesvollen
Sun 15 Nov
kl 09:00 - 17:00
BRyK vintercup sprang
  Linnesvollen
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sun 6 Sep
kl 09:00 - 16:00
Buskerudmesterskap dressur
$item.username  
Arrangør: Sigdal og Rosthaug Hestesportslag   Les mer  
Sun 16 Aug
kl 09:00 - 16:00
Drammen Derby
$item.username   Linnesvollen
D-stevne sprang   Les mer  
Sat 15 Aug
kl 09:00 - 16:00
Drammen Derby
$item.username   Linnesvollen
D-stevne sprang   Les mer  
Fri 14 Aug
kl 09:00 - 16:00
Drammen Derby
$item.username   Linnesvollen
D-stevne sprang   Les mer  
Wed 12 Aug
kl 20:00 - 22:00
Eurosport Norge - Sprang NM finale
$item.username  
Hele finalen vises på tv i dag   Les mer  
Sun 9 Aug
kl 09:00 - 18:00
NM sprang
$item.username   Linnesvollen
  Les mer  
Sat 8 Aug
kl 09:00 - 18:00
NM sprang
$item.username   Linnesvollen
  Les mer  
Fri 7 Aug
kl 09:00 - 18:00
NM sprang
$item.username   Linnesvollen
  Les mer  
Thu 6 Aug
kl 09:00 - 18:00
NM sprang
$item.username   Linnesvollen
  Les mer  
Sun 2 Aug
kl 09:00 - 18:00
Landsmesterskap sprang
$item.username   Linnesvollen
hest/ponni L-stevne   Les mer  
Sat 1 Aug
kl 09:00 - 18:00
Landsmesterskap sprang
$item.username   Linnesvollen
hest/ponni L-stevne   Les mer  
Fri 31 Jul
kl 09:00 - 18:00
Landsmesterskap sprang
$item.username   Linnesvollen
hest/ponni L-stevne   Les mer  
Sun 12 Jul
kl 09:00 - 11:00
LHS dressur
$item.username   Linnesvollen
  Les mer  
Sat 11 Jul
kl 09:00 - 11:00
LHS dressur
$item.username   Linnesvollen
  Les mer  
Fri 10 Jul
kl 09:00 - 11:00
LHS dressur
$item.username   Linnesvollen
  Les mer  
Sun 5 Jul
kl 09:00 - 17:00
Lier Horse Show sprang
$item.username  
  Les mer  
Sat 4 Jul
kl 09:00 - 17:00
Lier Horse Show sprang
$item.username  
  Les mer  
Fri 3 Jul
kl 09:00 - 17:00
Lier Horse Show sprang
$item.username  
  Les mer  
Thu 2 Jul
kl 16:00 - 19:00
Dugnadsettermiddag
$item.username  
Opprydding etc av området på…   Les mer  
Sun 28 Jun
kl 09:00 - 09:15
E-stevne sprang
$item.username   Linnesvollen
  Les mer  
Sat 27 Jun
kl 09:00 - 09:15
E-stevne sprang
$item.username   Linnesvollen
  Les mer  
Fri 26 Jun
kl 09:00 - 20:00
E-stevne sprang
$item.username   Linnesvollen
  Les mer  
Thu 25 Jun
kl 10:00 - 21:00
E-stevne sprang
$item.username   Linnesvollen
  Les mer  
Sun 21 Jun
kl 09:00 - 09:15
E stevne sprang
$item.username   Linnesvollen
  Les mer  
Sat 20 Jun
kl 09:00 - 09:15
E stevne sprang
$item.username   Linnesvollen
  Les mer  
Fri 19 Jun
kl 09:00 - 17:00
E stevne sprang
$item.username   Linnesvollen
  Les mer  
Thu 18 Jun
kl 09:00 - 11:00
E-stevne sprang
$item.username  
  Les mer  
Tue 9 Jun
kl 19:00 - 21:30
Årsmøte DOR
$item.username   Linnesvollen
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline