Drammen Og Omegn Rideklubb

Drammen Og Omegn Rideklubb

Resultatlister klubbmesterskap 2017

Postet av Drammen Og Omegn Rideklubb den 11. Des 2017



Rideskolemesterskap dressur
  1. Therese Balcon/Gacio                   32,891%
  2. Frøy Hoftun Hedemark/Calle         30,970%
  3. Maja Gurrik/Hammer                     30,622%
  4. Andrine S. Helgerud/Biddy            29,083%  
  5. Marthine Eklund/Senor                  28,543%  
  6. Ida Thire/Gacio                              28,165%  
  7. Martine Steen Enger/Fiffy              27,948%  
  7. Milla Fladmark/Hardhaus               27,948%  
  9. Sofie Løvf/Hardhaus                      27,570%
10. Alina S. Hansen/Pondus                26,839%
11. Ida Toply/Lukas                              24,922% 

40cm clear round
Julie Kristiansen/Bitsy                      CL
Kia Bjørnerud/Lukas                         CL
Øydis Pedersen/Bitsy                       CL
Philippa Heistad/Super Mario           CL
Alina S. Hansen/Annie                      8
Hanna Hornstuen/Tussi                    el. 

Rideskolemesterskap sprang
1. Alina S. Hansen/Fosco             0 – 59,75
2. Therese Balcon/Gacio              4 – 67,09      0 – 35,26
3. Martine S. Enger/Fiffy               4 – 67,09      0 – 35,32
4. Maja Gurrik/Hammer                 8 – 55,85    
    Andrine S. Helgerud/Biddy        el
    Sofie Løvf/Gacio                        el

1m clear round
Alexandra Tønnesen/Avanti Undercover W      CL
Johannes Katteland Kihle/It’s My Girl                CL
Emilie Gulhaugen/Troy Teemer                         el.

Klubbmesterskap ponni sprang
1. Julie Askim Petersen/Maja Stengaard        4 – 60,41   0 – 31,87
2. Celine Eknes Hegna/Churchtown Clover    4 – 60,14  4 – 35,47

Klubbmesterskap junior sprang
1. Kaja Jeanne Lauritsen/Equus Carma          8 – 73,91
    Alexandra Strand/Equinox                            el

Klubbmesterskap senior sprang
1. Eyvind Sverre Nistad/Gipsy Girl De Tiji        0 – 68,31      0 – 29,99
2. Ylva Aske Jacobsen/Querini                         0 – 72,33      0 – 31,09
3. Johannes Katteland Kihle/Korida II               0 – 70,77      0 – 31,67
4. Johan S. Gulliksen/Va-Bien D’Avifauna Z     0 – 73,20      0 – 31,75
5. Ingrid Gjelsten/Joli Coeur M-Y                       0 – 67,64      4 – 37,73
6. Knut Helge Dalen/Caprice Volo                     0 – 70,12      4 – 44,20
7. Julie I. Lundquist/Gravergaards Banda Api   4 – 69,06






 





 








Kommentarer

0 Kommentar

Kommentarfelt er stengt