Drammen Og Omegn Rideklubb

Drammen Og Omegn Rideklubb

Innendørssesongen er i gang

Postet av Drammen Og Omegn Rideklubb den 18. Sep 2017

DOR har hatt ryttere på flere stevner denne helgen, både i sprang og dressur.
Igjen kan vi glede oss over en bra stevnehelg for våre ryttere. 

Martine Mariero Moe har startet Baltic Cup, Flyinge Sverige. Nok en gang kan hun returnere hjem med bra plasseringer: Candyman 4.pr.1,10m, 6.pr.1,15m, 12.pr.1,20m
Saga de Moyon 10.pr.1,35m  
Aisling’s Boy
5.pr.1m10m
Martine og Candyman red også på et blandet lag (Norge/Sverige) for Children i 1,15m. Laget red inn til en 2.plass i klassen. På et annet blandet lag (Norge/Danmark) red Martine Saga de Moyon og var med å sikre lagets seier i 1,35m klassen. (Resultater)

Kady Besseberg har ridd på to stevner i helgen og vi gratulerer nok en gang med jevne resultater på dressurbanen.
Ved Lardal Hesteforenings UK stevne red hun Engas Narosa inn til en 2.pr. i LB:1 og Engas Matthew til en 1.pr. i LA:1 (
Resultater)
På Jarlsberg Rideklubbs D-stevne red hun søndag Engas Matthew til en 2.premie i LA (FEIs lagprogram children 2014/16) (Resultater)

Vi har også hatt en ekvipasje til start i NM for junior i dressur.
Tonje Tone Lundsberg og Ulana nådde riktignok ikke helt til topps, men endte på en (meget hederlig syns vi!) 8.plass sammenlagt. (Resultater)

I Arendal ble det i helgen arrangert elitestevne i sprang.  Heller ikke her klager vi over DORs innsats og plasseringer på stevnet:
Eva Ulrika Cappelen / Ramira 3.pr. 1,30m

Geir Gulliksen
Exit Of Ice 2.pr. 1,40m, 4.pr. 1,40m
Arakorn 1.pr. 1,40m, 1.pr. 1,40m

Victoria Gulliksen Papa Roach 5.pr. 1,40m

Martine Eknes Hegna
Zoraya  4.pr. 1,20m
Isabelle 11 2.pr. 1,40m

Madeleine Lien / Javas Lady Bug 3.pr MB (kat 1), 1.pr. LA+5 (kat 1)

Julie Iselin Lundquist
Waldogez AZ 17.pr. 1,20m
Gravergaards Banda Api 12.pr. 1,30m

Embla Aske Jacobsen / Tequila Sunrise 3.pr. LA (kat 1)

Cathrin Muri
Uniflore de Beaufour 7.pr. 1,20m
Gini Van Het Broekdal 6.pr. 1,30m, 5.pr. 1,30m

Julie Askim Petersen / Carnhill Jess 1.pr. MB (kat 2)

(Resultater)

Også i Bærum på D-stevne kan vi glede oss over våre rytteres innsats:
Hedda Hagen Berentsen / JJ Casiska 3.pr. 1,20m

Hanna Sofie Martinsson
Cassiopeja  4.pr. 1,20m, 4.pr. 1,20m
Kaylin 6.pr. LB (kat 1), 1.pr. LB (kat1)

Alexandra Strand / Equinox 10.pr. 1,10m 2.pr. 1,20m

(Resultater)

GRATULERER alle sammen med nok en fin stevnehelg.




Kommentarer

0 Kommentar

Kommentarfelt er stengt

Levert av IdrettenOnline