Drammen Og Omegn Rideklubb

Drammen Og Omegn Rideklubb

Helgens stevner

Postet av Drammen Og Omegn Rideklubb den 7. Mai 2019

Nok en stevnehelg er lagt bak oss.
Uke 2 av Drammen Spring Tour har nok vært det stevnet som flesteparten av våre ryttere har deltatt på. Men det er også andre som har konkurrert både i sprang og dressur på nasjonalt plan.

Flere seire har det også blitt, både på internasjonalt og nasjonalt, i løpet av helgen.

På D-stevne i dressur seiret Susanne Hjerpeland og Engas Satina i LC:3.
I Arendal red Merete Thoresen Røed Moorland Red Grouse til seier i feil/stil klasse (0,80m)
På Drammen Spring Tour uke 2:
Nina Vadseth på Candyman vant torsdagens 1,10m klasse
Julie Askim Petersen tok to seire i 1,10m klasser (kat.II) med ponnien Carnhill Jess
Og Sofie Rieber-Mohn Borgen seiret i 1,15m. klasse med Viego Les Hauts. 


Øvrige resultater

D-stevne sprang  Tomter Rideklubb:
Hege Margrethe Stormoen / Agrestic JSA 3.pr. i 0,60m.

Drammen Spring Tour uke 2:
Cathrine Aas / Quinine 2. og 6.premie i 1,20m klasser
Hedda Hagen Berentsen / JJ Casiska 2. og 3.pr i 1,20m klasser
Sofie Rieber-Mohn Borgen
Firefly H 4. og 12.premie i 1,15m klasser samt 5.pr. 1,20m
Viego Les Hauts 9.pr. 1,15m
Morten Djupvik 
Jamira 11.pr. 1,30m
Eng’s Disco Bay 4. og 9. premie i 1,45m klasser.
Houplesse 8. og 10.pr. 1,20m
Hangover 3.pr. 1,30m + 7.pr. 1,35m
Nora Fredriksen / Parc Cookie 4. og 5.premie i 1,20m klasser samt 6.premie i 1,25m (kat I)
Ane Haslestad Føreid / Casall’s Cava 20.pr. 1,10m
Geir Gulliksen / Gin Chin van het Lindenhof 9.pr. 1,40m + 5.pr. 1,45m
Johan-Sebastian Gulliksen
Chaloubet 7.pr. 1,45m
Hendriek 5.pr. 1,35m
Equador Z 10.pr. 1,40m  
Victoria Gulliksen / Olympia van de Fruitkorf 4. og 8.premie i 1,20m klasser (y/h)
Linda Kristin Hanssen / Craig S.S. 23.pr. 1,10m
Martine Eknes Hegna
Isabelle 111 16. og 22. premie i 1,10m klasser.
Zoraya 7 3.pr. 1,35m
Susanne Porskrog Heiestad / Ekaberlina RV 14.pr. 1,10m
Ylva Aske Jacobsen / Querini 3. og 15. premie i 1,20m klasser
Madeleine Lien
Javas Lady Bug 2. og 7. premie I 1,20m klasser samt 9.premie i 1,25m (kat I)
Javas Alun 8.pr. 1,20m (kat I)
Eh Quick Nina to 4.premier og en 12.premie i 1,30m klasser.
Veronica Mysterud / Fightings Girl 5.pr. 1,20m
Sofia Nyberg / Zahra 8.pr. 1,30m samt 4. og 11. premie i 1,40m klasser
Julie Askim Petersen / Cerona 3. og 6. premie i 1,15m klasser samt 8.premie i 1,20m
Nina Vadseth / Candyman 3.pr. 1,10m

Gratulerer med fin innsats alle sammen.
Lykke til på stevne(r) neste helg. 

Resultater fra D-stevne dressur Grenland
Resultater fra D-stevne sprang Arendal
Resultater fra Drammen Spring Tour uke 2
Resultater fra Tomter D-stevne sprang

Se også Hestesport.no: 2. mai 3.mai 5.mai

Om to dager starter 3. uke av Drammen Spring Tour. Oversikt over klasser finner du her
Tidsskjema oppgitt på stevnets hjemmeside kan bli noe endret, korrekte starttider vil bli oppdatert (kvelden dagen før) på Equipe (eller Equipe app for android  eller her for Iphone/Ipad)


📷 Vi minner om at det hos HorseMultiMedia er mulighet for å kjøpe bilder fra Spring Tour! 📷


0 Kommentar

Kommentarer

Kommentarfelt er stengt

Levert av IdrettenOnline